Hakkımızda

Hakkımızda

DAYMAZ Yazılım , 2009 yılında kurulan firmamız ip tabanlı iletişim ve güvenlik teknolojileri alanında uzman kadrosu ile yerli iletişim ve güvenlik yazılımları üzerinde çalışmalar yürütmektedir.
 

Türkiye'de tamamı yerli teknoloji olan DIP PBX ürünü ile telekom sektörüne hızlı bir giriş yaparak bir çok devlet kurumu ve kurumsal firmalarda hem telefon santrali hemde iş akış yönetimi yazılımı olarak bir marka değeri edinmiştir.
 

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin bir çok ilinde bayilik çalışmaları yürütmekte olup her geçen gün bünyesine yeni iş ortakları katarak büyümeye devam etmektedir. Özellikle pazarlamaya dönük firmalar için eşsiz bir ürün olan DIP PBX Ve DIP Güvenlik 2017 yılının ilk çeyreğinde satış rekorları kırarak gazete ve tv gibi medyalarda lanse edilmiş beğeniler toplamıştır.

Ekibimizde ürün bağlamında ülkemizin en iyi mühendisleri , yazılım ve satış personelleri bulunmaktadır bu yapımız sayesinde sizlerle her probleminizde her sorunuzda destek vermekteyiz çünkü bizim için sizler çok değerlisiniz ...